Kui Muhamed ei tule mäe juurde..

Ehk eelmine nädal teatas teatas sõsar et jõuluks meile ei tule. Häbematu. Küll aga teeb ta sõbraga Põhja-Euroopa tripi: Kopenhaagen – Stockholm – Amsterdam.

Seega LÄHEB MÄGI MUHAMEDI JUURDE, sest mina juba kasutamata ei jäta, et õde nii “lähedale” tuleb. Oli valida kas lennata Rootsi või Hollandisse. Taani langes välja, seal peatuvad nad nii vähe, pealegi lähme me Viikingiga jaanuaris niikuinii sinna. Noo ja Stockholm on nähtud.. Hollandis olen ka tegelikult käinud, siis kui 16aastasena Eestist Hispaaniasse hääletasin ja valele teele sattusin 😀 Rekkast ma tookord maha ei saanudki, veel väheb turistitasin Amsterdamis.

Avasin Norwegian Airi ning tõdesin, et minek on soositud: Oslo – Amsterdam – Oslo piletid said alla 60euroga lunastatud, samal päeval kui idee tekkis. Viiking oli Londonis ja sai mu minekust alles hiljem teada. Tänasin seekord ka õnne, et mu ülemus graafikute tegemisega selline looder on, siis pole tal ehk ütlemist, et ma liiga vähe ette teatasin.

Oh, mulle nii meeldib spontaanselt reisima hakata 😀 Natuke kahju, et ajastus selline, muidu kempleks nii, et maa must, seal suva ju, keegi ei tea-ei tunne-ei tereta. Eks siis teine kord.

Kes see veel rasedana Amsterdami läheb? Ja veel jõulude ajal!? Naeran, et laps reisib mul üsas rohkem, kui mõni teine elu jooksul 😀

OOTAN DETSEMBRIT!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s