Esimesed Dolfied

Kunagi oktoobris külastas mind mu oma Emu, kes aktiivse inimesena erinevate Oslos elavate eesti naistega ühendust võttis ja kokkusaamisi organiseeris.

Ühel pühapäeval saime siis kokku K.ga, kellega pealinnas kena päeva veetsime. Töötab too tore naine lasteaias, ning laiali minnes pakkus mulle võimalust lasteaeda abistama tulla, kui keegi haige juhtub olema.

Eile koitis see päev, kus ma lasteaiaga tutvumas käisin. Tutvustati mulle reegleid, räägiti oludest. Kõik jättis väga toreda mulje 🙂 Ootan juba, et saaks esimesele tööpäevale.

Pärast lasteaia külastust ei saanud muidugi kasutamata jätta võimalust Oslo kesklinna minna. Ekslesin ostukeskuses igasuguse plaanita mida osta. Kuni ma astusin poodi nimega Lille Vinkel Sko ja… armusin. Enamus jalatsipoode on igavad, lausa nii jamad, et eelmine aasta ei leidnud ma ainsatki meelepärast saapapaari ja kasutasin terve talve Viikingi õe vanu, vaheldumisi enda vanadega 😀
See pood on aga täiesti teine teema! Ma leidsin mitmeid paare, mida ma KOHE tahan. Säilitasin siiski kaine mõistuse kuna mul oli vaja midagi madalat ja tõeliselt sooja. Valisin välja need:

SAM_0743.JPG
Ja pangaarve vähenes 200euri võrra….

Kodus lõin veebilehe lahti ja koheselt sai selgeks, et suvehooajaks on ka midagi vaja 😀

Siis hakkasin mõtlema, et mis mu Viiking sellistest hipi-saabastest küll arvab. Läksin trenni, mees jõudis koju, vahetas riided, tuli ka trenni, kohtusime seal, ma lõpetasin varem, tulin koju, peagi tuli Mus ka koju: “Näia mulle oma uusi saapaid.”
Ma:”Ma loodan, et need sulle meeldivad, see on mu uus lemmikbränd nüüd!”

Jeeeee, Viiking kiitis heaks!

Ma: “Kas sa enne ei vaadanud neid?”
Viiking: “Natukene.. Algul ma vaatasin, et sädelev äär – kurat Russian Style*! Aga tegelt on need lahedad, mulle meeldivad!”
Ma: “Miks sa siis lasid mul uuesti näidata?”
Viiking: “Sest see on nii nunnu, kui sa õhinas midagi näitad.”

*Russian Style – kõik mis sädeleb ja mida rohkem ida pool kantakse. Meie pere käibefraas.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s