Millised on suvilad on Emiraatides?

Kuskile Abu Dhabi lähedale on ühele saarele korraldatud täielik oaas. Muidu ju kõrb, aga seal roheline «võpsik» lokkama pandud. Ma ei tea palju välismaa turiste sinna üldse satub, üldiselt tundub, et kui minek Emiraatidesse siis peamiselt Dubaisse.

Eelmises postituses jäime sinna, et olime sadamasse jõudnud. Kogu kottidega, mis ma Norras kaasa võtsin + õe tagasihoidlikum roosa kohvrike. Need jäid sadamamajakesse ning mina, õde ja Ben said sõidukisse suunatud ja algas veerandtunnine sõit mille (edasi-tagasi) hinnaks 110€. Võib kutsuda ka piletiks saarele. Meile oli see lõbu tasuta, sest õde tunneb inimesi.

Mis sel saarel siis teha? Juba teel paistis silma arvestatav hulk villasid – suvilad nö. Nii kui me sadamasillale maabusime, saime suunatud nö golfiautosse, sest ega selle saare külastajad jala ei käi. Pärisautosid seal aga pole, isegi autoteid mitte. Tehti ringkäik. Esimene peatus oli lastehoid. Kohalikud, nagu ma aru saanud, ise lapsi väga ei kasvata ja ega siis puhkuselegi võsukesi kantseldama tulda. Selleks on vastavad töötajad. Tol päeval oli Ben ainus laps. Proovisime ta kahe lapsehoidjaga sinna jätta ja lahkusime ise golfiautojuhiga ülejäänud saart kaema.

Paraku polnud Ben nõus seal üle kümne minuti olema ja meid helistati tagasi.

Edasi näidati meile erineva hinnaga villasid. Seest! Oli vist kolmes hinnakategoorias, kui ma õigesti mäletan. Pildid panen sellest kõige kallimast. Iseenesest ime, et meid niimoodi sisse lasti. Kahtlen, et mõni eestlane üldse kunagi neis ööbinud on, ( a vb on ka, kunagi ei tea). Niiet minu jaoks ulme, et vaarand tundigi säärases viibida saime. Seda seetõttu, et 1 öö maksab tolles villas 25 000€ !!! Ma ei suuda seda peaaegu et hoomatagi.. Et kui me müüks oma (loe: Viikingi) korteri maha, saaks 10 päeva villas elada😅

Muidu oli suur plaan saarel rasedust jäädvustada. Kahjuks aga polnud õe sõber fotograaf saarel. Ei imesta ka, pilved ju seemendatud. Vahepeal saime lausa tibutamist tunda😲 Basseinis ligunemist see muidugi ei seganud ja ülejäänud päeva veetsimegi vahelduva eduga seal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s