Welcome to my house vol2

Vaatasin just järgi, et eelmine kord demostreerisim meie elamist/remondi kulgemist oktoobris. Viimasel ajal tekkis musse selline tunne, et võiks uuesti näidata. Siis mõtlesin, et mis siin ikka nii muutunud on, aga.. no ikka on küll. Lihtsalt esimene õhin möödas ja silm harjunud. A teie ju ei tea kuidas kõik nüüd välja näeb 😃

Möödunud nädalal kutsusin töökaaslased (1 spanish, 1 lõuna-aafriklane, 1 norrakas) meile õhtustama, mispuhul kodu eriti korda sai. Millal siis veel kui mitte nüüd pilte teha?

Ja siin nad on:

Elutuba. Ainus mis siin veel teha, on paigaldada ühe seina põrandaliistud. Ootab see selle taga, et me otsustaks mida trepiga peale hakata. Lisaks muidugi keset tuba “ilutsev” kortsen, mis vajab veel natuke pahtlit ja võõpamist. Siis saab kamina oma kohale tõsta ning ühendada.

Köök

Hiljuti said seina kaks väikest valget riiulit.Peale selle tuleks kapijalad ära peita ja olekski valmis!

Magamistuba

Jube keeruline on sealt pilte saada, sest tuba nii väike (tegelt tavaline ehk ca 13 ruutu), et kõik peale ei mahu. Jällegi on puudu mõni liist. Lisaks liuguksed riidekapile. Tegelikult võin varsti uusi pilge näidata, sest kummut lendab välja, asemele tuleb uus, juba on paigaldatud konksud kardinaid hoidma ning liuguksed ootavad allkorrusel ette panemist.

PS! Viimane pilt on selleks, et seinavärvist aimu saaksite.

Beni tuba

No siin oli veel hullem midagi kaadrisse saada😑 Ainus tuba, mis täielikult lõpetud, kui ma siin sisustuselemente arvesse ei võta. Ma vist ei ole kirjutanud meie akende vahetusest. Igatahes Beni tuba oli üks, mis uue akna ette sai. Ukse jätsime samaks, lihtalt võõpasime valgeks (loe: Viiking võõpas). Suht kõik ongi Viikingi tehtud, võib nimetada isapuhkuse projektiks, sest just selle toaga mu Viiking Beni uneaegadel vaeva nägi. Tänaseks on päral ka uus voodi ning õhtul proovime poja esmakordselt oma tuppa magama saada🤞

Oh aga sest ruumist võin ma veel pajatada. Tegemist on nii väikese toaga, et põrandapinna maksimaalseks kasutuseks olime kohe ühisel meelel, et voodi peab kuskil kõrgemal olema. Kui see aga valmis sai (üllatus! Taaskord puhtalt Viikingi kätegöö😄), olime sama kindlad, et Ben on ikkagi liiga väike, et seal magada. Või noh, magatud ta seal saaks, aga unise peaga alla ronima ma teda ei usaldaks.

2 thoughts on “Welcome to my house vol2

 1. Beni toa kohta et kas see võrk ohtlik pole väikesele lapsele, võib peaga seal kinni jääda? Ma oleks need võrguaugud väiksemaks teinud.
  Ja kindlast mingi käsipiire paigaldada trepile ja mingi samasugune võrk trepi ja käsipiirde vahele et alla ei kukuks vahepealt.
  Samuti paigaldaks lapse turvavärava trepi ette elutoas.

  Meeldib

  1. Hmm jah, tõsi🧐 need võrgu augud on erinevad, mõnda võibolla jääks kinni.. õnneks pole ta selle peale ise tulnud, et pead läbi pista😅 järelvalveta ta üldiselt seal ei roni ka. Käsipuu ongi plaanis☺️ ja turvavärav täiesti olemas, aga kuna Ben iseseisvalt üles-alla voorib, siis on seal enamus ajast lahti. A kui nt rattaga elutoas sõidab, paneme kinni 🙂

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s