Päralejõudmine ja esimene päev

Olime just eelneval hilisõhul Oslokoju jõudnud. Ööuni jäi üürikeseks, sest 4:00 oli äratus. 5st sõitsime juba lennujaama, kust siis 6:45 Rhodose poole lendu tõusime.

Pool lendu magas Ben maha. Nii oligi mõldud. Turvarihmade üle protesteeris nagu alati ja enne maandumist lasin tal veidi vahekäikumööda liikuda. Pärast mida oli meelehärm suur, et jälle istuma pidi. Õnneks on abikäe ulatajaid alati, nii ka seekord ning maandudes istus Ben juba ühe (eeldatavasti) kreeka vanaisa süles, kes enne veel neli korda risti ette lõi ja vaatas aknast välja.

 • Ben on mul ju väga sotsiaalne. Ütleb möödujatele tere (norra keeles siiski) ja arvab, et kui keegi midagi sööb, siis võib ta ka võtta. Nii oligi, et vetsust omadele kohtadele minnes, pani Ben peatumata ühe neiu kommikotti käe. Värvilised M&M’sid olid seal. Ja olekski peotäie võtnud, kui ma jaole poleks saanud. Täiesti möödaminnes.
 • Kreeka papi oleks talle Kvikk Lunsji (Norra KitKat) ka pakkunud, kui ma lubanud oleks😃
 • Nii kui lennukist maha saime, kuum õhk meile silmnäkku lõi. Täitsa imekspandav, Dubrovnikus oli seks ajaks soojad möödas.
 • Hotellitransfeeri ma ei võtnud, sest guugeldamisoskus on mul olemas – ise saime ligi 7x odavamalt kohale😜
 • Bussipeatuses nägin kuidas kohalikud mehed või türklased mind nillisid. Mis siis, et laps seljas. 1 nali ka. Küsisin infoletist mis buss kesklinna sõidab. On sel mongi number ka? Teenindaja: “Ei ole numbrit, mõnel on “Rhodos Old Town” kirjas. Vahest inglise, vahest kreeka keeles” 😂
 • Kahe bussi ja kahe ja poole tunniga me hotelli saime. See teine buss peatus ca 150m hotellist. Laps seljas, kohver ja Prampack kummagi käe otsas, olin juba peaaegu kohal, kui meie kõrval peatus kohalik näitsik: “Kas Sa vajad abi? Kas buss jättis su niimoodi tee äärde? 😮 ta oleks pidanud Su hotelli ette tooma!” Oli teine täitsa rabatud, jättis oma auto tee äärde, haaras mu mõlemad kotid ja aitas meid need viimased paarkümmend meetrit hotelli fuajeesse. Väga armas. Selleks ajaks oli selge, et inimesed on siin väga abivalmid ja vist oleme ühes lapsesõbralikumas paigas.
 • Enne veel kui me tuppa saime, läksime lõunabuffeesse. See oli jama. Aga ma olin selleks valmistunud ka. Kaalule ongi parem😝
 • Pärast veetsime aega hotelli alal. Basseini ääres ja mänguväljakul ja enne õhtusööki jalutasime veel toidupoodi, kus ma rabanduse sain: hinnad hullemad kui Norras. Võibolla sattusin valesse poodi, loodan midagi paremat leida, et ikka baklavaad kaasa saaks.
 • Advertisements

  Lisa kommentaar

  Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

  WordPress.com Logo

  Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

  Google photo

  Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

  Twitter picture

  Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

  Facebook photo

  Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

  Connecting to %s