Rhodosele!

Seekord murrame nädala selgroogu Rhodosel. Lendame Beniga kahekesi. Kui kellelgi küsimus, et miks nii, siis annan aru. Igal aastal (tegelikult see aasta teist korda) läheb Viiking ühe poistepundiga üllatusreisile. Neid on vist kuskil 10. Iga aasta korraldab üks reisi, teiste asi on raha – igaaastane fikseeritud 500€ (kui huvitama peaks) – üle kanda, vastavalt juhistele pagas pakkida ja õigeks ajaks lennujaama ilmuda. Eelmine aasta käidi siis Budapestis. See aasta minnakse kuhugi, kus on 20 soojakraadi. Muud ei tea.

Mu meelest see ettevõtmine niiiiiii lahe, et ma tahaks ka tüdrukutega sellist traditsiooni. Aga no vähemalt mina oma sõbannadega ei jõuaks iial nii kaugele😜.

Aga. Ma mõtlesin, et miks ometi peaks meie Beniga kodus olema. Õigemini vahet ju pole, kas oleme kahesi kodus või kahekesi kuskil mujal. Üritasin sõbrannat ka kaasata aga no ei saanud me 2 nädala jooksul pileteid ostetud. Eks läheme temaga teinekord 🙂

Selline ilmaennustus kohe anub paketikat bronnima

Bookisin siis meile Beniga ühe päikesereisi. Koha osas polnudki muid kriteeriumeid kui päike ja ujumisvõimalused. Täitsa algul kaalusin Itaaliat, Kreeka, Portugali, Ukrainat.

Rhodosel jäin pidama, kuna see pidi ametlikult Euroopa kõige päikesepaistelisem paik olema. 26 kraadi kah. Sobib! Kõike muud toredat lugesin hiljem juurde. Iseasi palju me seal seiklema hakkame. Ma ei taha Beni solgutada. See reis on eeskätt mõeldud, et ma saaks talle aega pühendada ja me koos kvaliteetaega veeta, ilma et ta pidevalt peaks mind remonditööde tagant ootama.

Eks ma annan peatselt laiema ülevaate olukordade kulgemistest. Hetkel oleme alles õhus.

Lisamärkus: mingi vanamees nillib mind pikemat aega. Istub meie kõrval kohe pärast vahekäiku. Sõrmed rohkelt massiivseid klotsereid täis. Ei huvita teda vist seegi, et mul ka sõrmus sõrmes – abielu oma nimelt, kihlakast rääkimata.

2 thoughts on “Rhodosele!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s