Laske praalida

Täna seadsime end Beniga SATSi. Meie rõõmuks oli lastehoius tööl see neiu, kes Benile kõige enam meeldis. Minust maha jäi üsna okeis tujus poiss.

Tegin siis joosku ära, Ben toodi mulle, läksime garderoobi, kus poju beebisnäki näppu sai, et ma oma 30sekundi duzhi võtta saaks.

Peale seda olime juba valmis poetiirule ja koju minema, aga mul jäi üks silt silma: “Tasuta Kehaanalüüs” Ohhoo, mõtlesin. Ammuaega nillinud ju. Ükskord panin isegi Eestis MyFitnessisse aja, aga kohale end ei vedanud (liiga varajane hommikutund). SATSis olin ka ikka ja jälle mõelnud, et teeks ära. Siis jälle mõtlesin, et Eestis soodsam (siin 36€). Ja vot siis täna ma sellele masinvärgile astusin. Enne sisestati arvutisse vanus, pikkus jm andmed. Esimene meeldiv hetk tabas mind, kui ma kogu riietega (va sokid haha) 56kg kaalusin. Siis läks treener paberit printima ja no woow!See 13,3% keharasva. Ma küsisin ka, et kuidas see võimalik. Normaalne on ju 21-33%. Ja ma ei paista ju liialt kõhn välja. A no krt, ma ei saa ikka, ma olen megauhke. Oma keha eest ma juba hoolitseda oskan😌 ja imetamine on muidugi suur abimees.Pärast oleks tahtnud Beni ka masinale panna, tal raudselt 35% rasva😂 (kõik minult endale ahnitsetud.)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s