Valentin

Ei ole ma selline naine, kes istub kodus ja tahab mehelt muudkui aga lilli saada. Noup, ma hoopis lõpetasin hommikuse jooksutrenni ning mõtlesin Beni imetades kuidas Viikingit rõõmustada.

Sujuvalt tulin sellisele plaanile, et korraldan sushiõhtu, ostan mehele ühe hea õlle ning pärast maiustame Ben&Jerry’ga. Küpsiseomaga, sest see Viikingile, va magusamitteaastajale kõige enam mokkamööda. Sai siis Strømmenisse jõutud, avastatud, et sushikoht alles kell 13 avatakse, seepeale jäätist ostma mindud. Ja edasi koju, kust ma end lille lõin, Benil kõhu täis söötsin, ise kah keha kinnitasin ja juba me sammud uuesti välja seadsime.

Palusin väikest filipiinlast/tailannat sushi kell 17 valmis olla, ise läksin poodlema. Ostsin õlle ja kleepse ja Viikingi lemmikuid südamekomme ja kaks ahjuvormi, sest üks noobel sisustuspood oli pankrotti (vist?) läinud ja nad müüsid kogu kraami -50ga.

Koju jõudsime veidi enne kuute. Võtsin kapist välja seal 3aastat oma aega oodanud sushiserviisi, kui nii nimetada võib. Süütasin küünlad, katsin laua, hoidsin poesoojasid õllesid sügavkülmas.

Vahepeal oli Viiking mulle tekstinud, et mis teeks täna, läheks restorani? Ma: “Ma ei teaaa.. lauda on vist raske saada? Tule kõigepealt koju, siis vaatame.”

Poole seitsme paiku sain kõne. Viiking: “Ma ei tea mis lilli sulle osta. Ei taha midagi, mis nädal aega kestab.” Palusin tal müüja jutule minna. Ise jäin ootama.

Enne seitset mu abikaasa just nende nädal kestvate lilledega koduuksest sisse astus 😄Minu üllatusdinneri üle oldi väga rõõmus. Kiideti. Ütles, et ma olen väga tubli sääraste asjadega, et ta peaks ka rohkem üritama.

“Ma just kirusin tööl (naiskolleegidele), et Valentinipäevad on ainult naistele,” ütles Viiking söömaajal. “No homme saad teist juttu rääkida,” 😉 muideks üks ta kolleeg sai mehelt Valentinipäevahommikul elektriauto😮👏

Advertisements

2 thoughts on “Valentin

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s