Saapasõltuvus

Üks on meil siin peres selline stiilne ja trendikas. Ütleb, et töö survestab teda pidevalt uusi rõivaid soetama. Nojah, kunagi oli tal teksasõltuvus, möödunud suvel päikeseprillide (tellis USAst 9 (!) paari) ja nüüd viimane pikem aeg on pühendatud saabastele.

Algas see juba paar aastat tagasi, kui Viiking üks päev kahe paari Red Wingsidega koju tuli. Käis nendega, kuniks ostis veel ühe samasuguse paari. Ookeeiii!? “Esimesed polnud tegelikult parajad, aga ei saanud ostmata jätta,” vabandas ta end. Müüs need liiga suured siis maha.

Hawaiil pidime enne tagasilendu lausa Red Wingsi esinuspoest läbi käima. No kuidas oleks saanud Ameerikamaalt ilma uue paarita lahkuda?

Tol ajal ei aimanud ma veel ohtu, aga sügisel olin ma eneselegi märkamata ära räägitud – minust sai samuti Red Wingside omanik, mis sest, et ma raiusin, et mul jalavarje piisavalt.

Tulid jõulud. Mida soovis Viiking? Eks ikka uut paari Red Wingse! Olemasolevad pidada libedad olema. Vaja talvetallaga. Olgu, sai mehe soov täidetud – kuuse alt ilmusid välja talve-Red-Wingsid.

Nüüd mul kadus järg ära. Meil on esik jalatsitest reaalselt liiga täis. Ei meenu, kas Viiking soetas vahepeal veel midagi, aga eelmine nädal ilmus ta koju TÄPSELT SAMADE Red Wingsidega nagu minul – tahtvat machida. Ainumas pilt, mis mul enda omadest on:

Asi läheb hullemaks. Ei, Viiking ei tulnud täna uue paariga koju. Ma hoopis hakkan Beni samale teele suunama, sest hommikul leidsin need:

Ja loomulik, et nii hea diiliga ma neid (neti)poodi ei jätnud. Niiet sügisest matchime terve perega.

Aga ma olen väga õnnelik, et Viiking mind korralikke asju hindama on pannud. Ei juhtu naljalt, et me H&Mist ühe-pesu-hilpe ostma lähme. Ikka pikaajalistesse investeerime 🙂

Advertisements

2 thoughts on “Saapasõltuvus

  1. Minu abikaasal on/oli jopesõltuvus. Meil oli pikk esik, kuhu ta siis igale pereliikmele oma nagisüsteemi paigaldas, kui jopesõltuvus enam kappidesse ja kastidesse ära ei mahtunud. Aga isegi siis trügisid tema joped nii minule, kui külalistele mõeldud nagidesse. Tänavu jaanuaris kolisime ja uus esik on tavaline- loodan, et see survestab teda ja joped jäävad poodidesse:D
    Sinu puhul tore lugeda, et kaasa sõltuvusest ka head näed ja, et te kvaliteetset kaupa hindate!

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s