Beni talverüü

“Milleks ühele mittekõndivale beebile talveriided? Piisab ühest villakombest ja Voksi soojakotist,” oli mu arvamus jõuludeni välja. Kuna aga meil see aasta valged jõulud ja üleüldse korralik talv, siis mõtlesin, et Ben peab lumes möllata saama. Kes teab, mis aastal jälle talv tuleb.

Kammisin beebipoodide netilehti. Apaatselt lappasin, kuniks ühe kombe kohe ära tundsin. Molo beebikombe. Mologa on mul selline “suhe”, et mõned asjad on minu maitse jaoks odava kirkavärvilise välimusega, mõned asjad meeldivad täiega. Viimased on pigem üksikud.

Siis oli veel kindaid ja papusid vaja. Esimesed leidsime Po.P’ist sellised ja jalavarjud Stonzid. Stonzid tõi Viiking alles eile päälinnast, aga ma ei jaksanud enam oodata, käisin Beniga lumes juba üleeile. Kombe on niikuinii natsa suur (Molo vist alla 80cm pikkustele ei toodagi), kattis jalalbad ära 😀 igaks juhuks panin muidugi villasokid ka ja no ega me üle 15minuti ei möllanudki.

Aahjaa – mütsi ostsin enne jõule. Mu meelest on ülepeamütsid äärmiselt ebaaktraktiivsed, aga Joha on osanud ühe nunnu disainida 🙂

Tuleval nädalal peaks kohale jõudma ka beebikelk. Kingitusena Eesti vanavanemate poolt. Vot siis alles möllame!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s