Kilekotid

Eks ikka olen siin-seal maininud, et keskkond mulle korda läheb. Beni majjatulekuga panin peale keelu kilekotte koju tuua. Prügikasti ostan spets kotte ja poes käime korduvkasutatavatega. Mulle käivad kooohutavalt pinda ignorantsed inimesed, kellel on SUVA. Reostavad, tarbivad, viskavad toitu ära. Ja siis tahavad planeedilt puhast toitu vastu saada või?

Nii kui ma teada sain, et Eestis puuviljade-juurikate kojuvedamiseks võrgud müügil, pidin need saama. Suvel ma unustasin, aga nüüd novembris ma nende omanikuks sain. Viiking ka kiitis. Asusin ma siis nendega siin poodlemas käima ning paar päeva tagasi juhtuski lugu, mis mind seda postitust kirjutama ajendas.

Ladusin lindile oma võrgud, milles siis paprikad-sibulad-sidrunid vms sees olid. Müüa: “Kas need on sinu omad?” Mina: “Jah,” müüa: “Oi, ma teen sulle selle eest allahindlust! Tahaksin ka selliseid, aga pole kuskil näinud..” Sai räägitud, et ma need Eestis tõin ja et Norras näinud pole.

Meenub ka üks vanem juhtum. Läksin umbes kahekuuse Beniga Lillestrømi värske kraami varusid täitma. Võrke mul siis veel polnud, viljad olid lindil “paljalt”. Mees(türklane)müüja hakkab kilekotte sokutama. Peatan ta tegevuse, ütlen, et soovin keskkonnasõbralikum olla. Müüja viidates Beni poole: “Aga laps sünnib ka ju siia ilma (loote)kotis.”

😶

“See inimene peab küll idioot olema,” olid mu ämma sõnad, kui ma lugu temaga jagasin. Ma nõus.

Ja lõppu mis mind veel ükskord marru ajas:<<<<<<<
i, et müüsid Meny's singipakki, milles 3 viilu🤦‍♀️.

Advertisements

2 thoughts on “Kilekotid

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s