Emu Tinderis

On aeg jagada jälle Emu Tinderiseiklusi. 

Emu töötas paar nädalat Hovdenis, kuhu meilt 4,5h autoga sõidab. Esimesel mail sai seal töö otsa, vaja tulla Oslo ning samal õhtul edasi Geirangerisse, kus ta siis septembrini elab-töötab. 

Mingi jama oli pangakaartidega – ei saanud ei tööandja ega Emu ise Hovden-Oslo bussipiletit ostetud. Aga vaadake, Emu on meil selline, keda peaingel Miikael ALATI aitab. Seekord Tinderi-matchi näol. Nimelt sain ma sel samal esimese mai hommikul Emult kõne, et temal autojuht leitud. Ja mis välja koorus? Tinderis oli tutvutud ühe 49aastase norrakaga, kes paar päeva juba Emuga Hovdenis sõbrunenud oli. Mees lihtsalt heast südamest sõidutas ta Oslosse ja sõitis tagasi. 900km!!! Ma ei tea.. minu pärast pole ükski mees nii palju ette võtnud 😆 Ma hoopis hääletasin ühe pärast 16aastasena Hispaaniast Eesti.

Me olime õega ammuli sui, kui see Bemm me maja ees peatus, Emu oma saja kompsuga väljus ja noh, kutsusime härrasmehe siis juba enne pikka tagasisõitu tuppa kohvile.

Esmamulje mehest oli väga meeldiv ning me õega soovitasime koheselt käpp peale panna. Ilmselt ses külas, kus härra elab, on suur naistepõud, sest ta on valmis Emule ka Geirangerisse (meilt 8h sõitu) külla sõitma. 

Nüüd saadab Emule südameid, avaldab armastust ja kutsub enda juurde elama – majas naisekätt vaja. Mida Emu ootab, ei tea.

Emu (mu õega) lapselast imetlemas

Advertisements

11 thoughts on “Emu Tinderis

  1. Nii lahe 🙂 Emps ongi sul årateeninid sellise hoolimise ja tåhelepanu ,super.Vøibolla on selline hoolivus hirmutav 🙂
    Tore et su pere jålle sinu ja su pere juures😃👍🏼

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s