Esimene minisünnipäev

B. sai meil eile kuuajaseks. Kaks päeva varem toimus meil arstikeskuses noorte emade kohtumine, kus ma oma poja siis muuhulgas kaalule asetada sain:

4800g 👏 Rahul ta seal muidugi polnud. Uhke tunne kohe, et mu keha last nõnda nuumanud on😌

Enne tähtsat päeva saabus meile mu õde, kellega me pool eilset poode mööda traavisime. Ostetud sai koogimaterjal, küünlad ja torbikud. Ma ikka suht segi selle esimese tähtpäevaga 😃

Vahepeal istusime kohvitama – õde oli kuidagi loid, pole teine harjunud selle Norra halli ilmaga. Kohv ei aidanud. 

Pärastlõunal läks siis küpsetamiseks. Biskviidile sai vahele mango, maasikad ja toorjuustukreem, peale martsipan, mis küll nagu ikka ühelt poolt kortsu jäi aga no ega ma ei pidanudki seda igast küljest pildistama. Õde lõikas välja number ühe ja nime.. häbi aga selle unustasime koogile kirjutada.

Järgmiseks sai B. toidetud ja tekile asetatud ning algas klõpsutamine. Hiljem veel ühispilt otsa:  Te ei kujuta ette, kui raske oli saada pilti, kus kõigil okid näos. 20st parim 😆

Kui meie, suured, koogiga maiustatud saime, sai beebi B. esimese kuu täitumise puhul 2,5ml kalamaksaõli. Oh neid nägusi!

Ma natuke nutsin, et Tran rikub mu piimalõhnalise beebi☹️

Oh ja tähtpäevi tuleb veel: homme esimene pulmaaastapäev, mille puhul me ilmselt vaid alkovaba shampa avame, esmaspäeval on teatavasti vaba päev, mägedest tuleb kohale Emu ja tõenäoliselt teeme päeva Oslos. Loodame, et mõni terrorist seal möllamas siis pole. Kolmapäeval saab Viiking 30! Saan jälle küpsetada. Kingiidee näppas ta häbematu mult ära. Tahtsin talle jalgratast kinkida, mispeale ta ostsis selle endale ise (ok, ma solidaarsusest maksin) ja hakkas seda üles tuunima. Tegu vana isendiga.
Vot, nii see elu siin tasa ja targu veereb🙃

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s