Kes meile sünnib?

Ootasin vaid, et kõhupildid käes, sellest viivitus.
Lipsu värv mu kõhul räägib enda eest:

33117353246_af7c03ae16_o.jpg33117354566_a50cf77a1a_o.jpg

Meie esiklaps on poiss 💙 Täpselt nagu soovitud. See soov pole mul aga kaugeltki terve elu olnud. Varasemalt tahtsin ainult ja AINULT tütreid, kuid pärast Viikiga tutvumist mu meel muutus – nii perf mees peab vähemalt ühe poja tootma 😀

33117712046_cccdeb963a_o

Me justkui nagu “otsustasime”, et esimene on poiss juba kaks ja pool aastat tagasi, värvisime sissekolides ju väikese toa siniseks. Ja nimi – mitu aastat teada, lahedaim poisinimi, millel tähendus, ajalugu ja mille kandjat ma veel ühtki kohanud pole. Tüdruku puhul ei teaks vist siiani, kuigi ideid on.

Nimepidi on teda algusest peale ka kutsutud, isegi kui ultraheli veel sugu kinnitanud polnud. Ikka oli siit-sealt kuulda, et “aga äkki on tüdruk”. Ma mõtlesin ainult endamisi, et mida te ajate, ma TEAN, kes ta on.

33032333211_ce670265da_o.jpg

Haaa, nüüd oleks eriti hull, kui uh pange paneks 😝 Aga vaevalt, kaks seanssi juba kinnitanud, varustusest 3D pilt ka olemas.

Et meie lähisuguvõsas ainult tüdrukud on, tundub eriti lahe ja uudne see poistemaailm, millest ma midagi ei tea. Siiski on tüdrukusoov säilinud, neid tahaks ma hiljem kohe mitu, sest ma ei tea kui väga poisil venda on vaja, aga mul on kogemus, et tüdrukul on õde väga vaja.

6 kommentaari “Kes meile sünnib?

  1. Nii ime ilusad Pildid 🙂 ega mis soovid seda ka saad .Poeg ju nii Tore
    Loodan et oled jala Korda saanud .Soola vann øhtul aitab .Mulle våhemalt tøi see veidi leevendust ,muidi oli tunne et jalg paisub løhki😊

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s