Viiking trenni

Raseduse alguses jäime Viikingiga vegeteerima, ma käisin küll esimesel kuul jooksmas aga sinna see iivelduse tulekuga jäi..

20.nädalal liitusin spordiklubiga aga Viiking vegeteeris ikka edasi. Tegelikult oli tal sada muud asja, näiteks remont, teha aga teisipäeval sai mu mõõt täis kui järjekordsele kas-täna-trenni-tuled-sõnumile vastuseks hädaldamise sain, et tema liituda ei taha, liiga kallis, liiga kaugel, aastane leping ei sobi jne.

Ütlesin, et sa saad ju esimese korra tasuta tulla. Seepeale uus vabandus: nad pidavat kõnedega pommitama hakkama ja liituma utsitada.

Mis ma siis tegin? Helistasin trennikluppi ja panin meid mõlemaid ABSolutionisse kirja ning saatsin Viikingile sõnumi: “Kell 19:30 ABSolution, panin su kirja. Sa pead tulema, pärast oled tänulik!!!”

Ja ilmuski Viiking trennisaali – moosinägu mossis. Sai siis see 30minutiline raske trenn tehtud ja no ma ju tunnen oma meest. Tuju oli tal äkitselt megahea ja tõesti tänas mind mitu korda, pärast olime veel saunas. Paraku eraldi. Ja nüüd Viiking lausa kaalub, kas teeb ka liitumise ära 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s