Mis narkopesas ma töötan?

Eile kui ma taaskord tööpostil olin, sadas sisse mingi araablase välimusega.. isend ja küsis kellegi Kristofferi kohta. Kirjeldas, et pikk tüüp. No meil neid nädalavahetuse töötajaid vahetatakse nagu sokke, ma kõigi nimesid-nägusid-pikkuseid ei tea. Küsis 10x üle, et kindel, et ei tea, ei tunne, ei tereta? Siis palus luba kokaga rääkida. Too ka Kristofferi ei tundnud. Korra hakkasin mõtlema, et tegemist Jumpstüki 18aastase vennaga, aga ei julenud teist igaks juhuks välja anda.

Seepeale teatas araablane, et Kristoffer olevat kellegi (tema enda?) kokaiini sisse vehkinud ja tagatipuks naise üle löönud. Siis ma lihtsalt lootsin, et see mees siit kiiremas korras minema tõmbaks. Helistasin Jumpstükile, rääkisin loo ära ja küsisin, mis kurat siin majas toimub?? Pärast on mul jama, et kurikaela varjan. Tuli välja, et Kristoffer Jumpstüki vend siiski pole ja viimane käskis mul kohe politsei kutsuda, kui närukael ennast veel näole annab.

Tunni pärast tuli mind turvama – nagu ta ütles – seesama tuhvel, kellest viimases postituses juttu oli. Väitis, et teab toda araablast ja et nendega jamada ei tasu.

Issand, mis narkopesa see siin on?!?!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s