Jälle eestlased tööl 

Reedel külastas meie tööpaika Turvamees-eestlane. Tarmo on ta nimi. Tellis aga rummikokse ja hakkas koheselt ühele blondile keskealisele norralannale külje alla ujuma. Minu silme all. Mina pidin pidevalt tõlkima, sest inglise keel on Tarmol puudulik. Minuti pärast nad juba kaelustasid.

Õnneks siirdusid nad peagi terrassile istuma-jooma-jutte rääkima. Varsti pöördus Tarmo jälle minu poole, et tahaks naise numbrit küsida. Aga ei saa hakkama. Mina muigi utsitasin tagant: “Pane käpp peale talle!” Tarmo: “Arvad või?” Mina: “Muidugi! Sellega on lihtne ju. Paar jooki ja lähetegi koos koju.”

Võtsin siis minutit viis puhkeaega ja küsisin blondiinilt numbrit. Üllatuseks andiski ta selle. Paraku aeles see naine peagi uue mehega ja Tarmo pidi üks koju minema. Vähemalt sain ma ühe selfie temaga:


Laupäeval ilmus baari jälle üks Eestlane. Oli minust kuulnud ja otsustanud AINULT MINU PÄRAST kohale tulla, kuigi ta muidu Oslo kesklinnas elavat, nii ta väitis.

Esimene asi oli muidugi praalimine, kui hästi ta ikka teenib. Väidetavalt 50€ tunnis, töötavat Ikea all, omavat oma äri ja tööpäevad lõppevat kell 16:00. Tüüpiline neil ehitajalaadsetel. Siis hakkas teist eestlast kiruma, seda kes mul “Turvameest” laulmas käis. Tarmo oli muideks esmakohtumisel samasugune. “Sa Viru väravaid tead? Mul on seal Vanalinnas kolmetoaline korter,” oli üks tema esimesi lauseid.

Kaua ma temaga lobiseda ei saanud, sest ülemus piidles mind kurja pilguga. Ma ei kujuta ette mis ta arvab, et mul siin mingid mehed pidevalt külas käivad.

Enne lahkumist tuli eestlane mu FB’d küsima. Kirjutasin talle oma nime ja ütlesin, et mul nüüd Norra perekonnanimi. “Issand, miks sa abiellusid?” Mina: “Noh, tead, maailma parim mees ja tuli käpp peale panna.” 😉

Järgmine hommik kella 10 paiku helistas ta mulle fb kaudu ja palus endale kaine autojuht leida…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s