Uued Vagabondid

Eile oli mul pärast keelekursust to rongile veidi aega, mis ajendas mind Oslo peatänaval üht kingapoodi külastama. Mul oli ammu häda lahtiste aga samas tagant kinniste suvekingade järele. Leidsin Vagabond Dariad, mida ma ainsana ka proovisin ja ära ostsin. Olin veel õnnelik, et jeeeii, enne maksid 799NOK, nüüd 649NOK (veits alla 70€). Enamike jaoks näevad need vist imelikud välja, aga mulle ei meeldi liigne tavapärasus.

Jõudsin koju, guugeldasin neid ja küsisin sõbrannadelt/õelt/Viikingilt hinnangut. Ainsana kiitis mu valiku heaks sõsar. See mind ei heidutanud – Eestis kantakse ju ikka veel baleriinasid. Aga see pole kõik: netis maksid needsamad kingad 54€ ja saadaval oli fuksia roosad. Ahastasin.

Viiking, kelle kommentaar mu uutele jalavarjudele oli: “Mul on raskusi nende kingade meeldimisega. Need näevad välja nagu invaliidi jalatsid,” kiitis need täna hommikul ikkagi heaks, kui neid mu jalas nägi. “Süüdistas” mind halbade piltide saatmises 😀 Rahustas mu maha, et ma 200NOK tuulde viskasin ja õigustas musta värvi. “Rebi see tsekk kähku katki, muidu ma lähen hulluks!” andsin korralduse. Ja siis polnudki enam tagasiteed, läksime hoopis tähtsaid asju ajama, pärast mida ka paar pilti klõpsutatud sai:

Jalas näevad jah vast kobedamad välja.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s