Kodust

Kuigi me oma koreris juba kaks aastat pesitsenud oleme, on ikka tunne, et kõik pole täiesti valmis. Ligi poolteist aastat “vedeles” elutoa diivani kõrval üks kirst, mis Viikingile kohutavalt meeldib. Mina aksepteerisin seda ainult ajutise lahendusena.

Üks, mis pikemalt väljavahetamist ootab, on vannitoa kapp. Netis surfates ning uut otsides, jäi meie silm pidama hoopis ühele väiksematsorti nahast kummutile. Kindel plaan, kuhu see paigutada, meil puudus, aga asi ise oli liiga lahe, et see soetamata jätta.

Ülejärgmine päev saigi see mingi pakistanlase käest 25€ endale äritud. Paar päeva veetis kummutike magamistoas, siis viskas üle, lasin Viikingil see armastatud kirst minema lohistada ja paigustasime kummuti asemele.


Viikingil on üldse hull pesapunumisehoog peal. Tahab kõik seinad üle pahteldada ja mis kõik veel. Ma olen ikka õnnega koos, et ei pea teda tagant torkima, et tee seda, tee teist. Temaga pole muret, pigem olen mina see pidur 😀

Lõpetuseks uhkusenoot: meie kodus on ainult üks mööbliese uuena ostetud ja see on külaliste voodi. Pooldan taaskasutust!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s