Tagasi trennilainel

Algas see päev kenasti norrakeelekursusega, peale mida ma poest läbi põikasin – oli vaja jäätisevarusid täiendada (kuuspakk torbikuid maksab hetkel 24NOK samas kui sama jäts üksikuna 22NOK) – kodus end kärmelt bikiinidesse ajasin ja homemade burksi rõdule sööma kebisin. Selle hetkeni, kui ma kolmandiku oma lõunast kinni pistnud olin, läks ideaalne päevitusilm üle, kohale saabusid pilved ning eine lõpetasin ma taaskord kampsunisse mattununa.

Lohutuseks vaatasin blue roomis jäätist süües “Padjaklubi”.  Varsti saabus mu ellu uus takistus: internet lakkas töötamast. Sel hetkel ma otsustasin, et ju see on märk, et ma ennast liigutada võiks. Ajasin trennirüü (jee, mu uus Victoria’s Secret’i trennitissukas 😀 ) selga, panin kanatiivad marinaadi ja astusin õue. Muss kõrva ja hakkasin jooksma!

Esialgu sündis otsus ca 3km + natuke peale ring teha. 100m ma taipasin, et see 4nädalat on mu võhmaga oma töö teinud. Domineerisid siiski vaimustusetunded: trenni teha on ju jumalik! Õnnehormoonid siginevad kerre ja kõik jutud. Ei taha mina see tüüp naisi olla, kes pärast pulmapäeva end käest laseb. Ja ega Viikingile peki sees mürada ei meeldi. Vaatamata kõigele ma kaalule siiani astuda ei julge 😀

Aga jooksu juurde – mulle ei meeldi olla nõrk, nii et vaatamata suitsetaja võhmale (tundus, et mu kopsud samale tasemele taandarenenud olid, mitte et ma suitsetaks 😉 ) jooksin ma siiski pea 5km ringi. Ja no vaadake, kui õnnelik ma teekonna lõpus olin:

Kodus laotasin mati maha ning tegin lihasharjutusi otsa.

Nüüd olen veerand tunnikest päevitada jõudnud, vahepeal jõudis abikaasa koju, pean teda näljasurmast päästma minema (loe: kanatiivad ahju viskama).

Päikest!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s