Tagasi kodus

Ja ongi meie mesinädalad läbi – täna õhtul maandusime Oslo lennujaamas, ämm korjas meid auto peale ja tõi koju. Tegelt me võtsime hoopis vanaisa vana auto temalt enda valdusesse, viisime tema koju ja tulime ise oma koju 😀

Kuna meil kodus süüa polnud, ostsime erandkorras vorstikesi sõime neid lompega. Rootsi maasikaid soetasin ka, olid teised nii soodsad. Üldiselt on mul hea meel, et Hawaiil käidud sai, enam ei tundugi Norras toiduhinnad nii kõrged. Hahaha.

Hawaii juurde tulles – kajastamist vajavaid lugusid jagub, andke ainult aega, kuni ma reedel kaheks nädalaks mandliopijärgsele haiguslehele jään, küll ma siis kirjutan.

Siis algas lahtipakkimine. Riideid ja kõik muu katsid pool elutoa, esiku ja blue roomi põrandaist. Viimaks said asjad omadele kohtadele ning selgus, et pooled riided mulle reisi vältel selga ei jõudnudki.

Mulle on alati tähtis väljamaalt uusi maitseid kaasa osta. Siin kraam millest me osa oma vanematele/õdedele jagame:

Selline hunnik!! Leidub nii õlle, magusat, kohvi jne. Ega me iga päev kohvi- ja makadaamiapähklifarmis kohapeal ei käi. Sellep KRABASIN.

Riideid sai ka ostetud. Eriti ostsin neid mina, sest Viiking teab enda sõnul liiga hästi, mida tahab aga kuna kõik meesterõivaste disainerid pidada naised olema, siis ta ülemäära tihti midagi ei osta. Aga ok, uutest hilpudest teen eraldi postituse 😉

“Kes meist on esimene julge, kes oma pangakontot vaadata julgeb?” küsisin. Nimelt olime mõlemad interneripanga koodid maha jätnud ning saartel olles puudus igasugune ülevaade, kui palju kulutatud sai. Ja tagasi me end seal ei hoidnud (ikkagi elu esimene ja ainuke ja viimane pulmareis). Viiking kadus duši alla ja ma tundsin, et tahan üksi selle tõega silmitsi seista.

Suureks kergenduseks selgus, et ma polnudki rohkem kui ühte kuupalka sirgeks tõmmanud. Ainult poole vähem 😀 Läksin koheselt vannituppa Viikingit teavitama. Hiljem vaatas ta enda oma ka. Nooh, sealt oli veidi rohkem läinud, aga pool oli autorent ja see oli ju paratamatu.

Veel üks asi, millega ma silmitsi seista ei julgenud: kaalule astumisega. Viikingi kupatasin muidugi kohe sinna ja ma ei saa aru, kas ma toidan teda kodus LIIGA hästi või mida, aga ta kaal oli sama. Rasvaprotsent isegi langenud. Mida helli?? Trenni tegime me mesinädalatel ühe hädise korra.

Ahjaa, pulmapildid said ka valmis! Nendega me megarahul 👍 Nood saavad ka kajastatud, kui Õige Päev kätte jõuab.

Nüüd üritan ajamuutust ära händelida ja magama jääda 🙂 Tudiduu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s