Grill

Ükskord eelmisel nädalal otsustasin, et ei soovi ilusa suveilmaga köögis vaaritada. Nii kui Viiking õhtul koju saabus, ladusime toidumoona vanaisa auto pääle ja läksime ämma aeda grillima. Viimane oli küll Mr.Beaniga Hispaaniasse põrutanud aga aeda sai ju ikka kasutada.

Grillimine nägi välja niimoodi, et sättisime ühekordse grilli tagahoovi maha, panime sellele tänu rohkele süütevedelikule tule otsa.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Lihasid olin ma marineerinud kahte moodi: pesto-valge veini ning apelsini-valge veiniga. Kana kõrval leidis koha lapijuust. Ei puudunud ka vahukommid. Tigerist sain XXL isendid.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Keset söömaega pistis pea uksest välja üüriline, kes ämma maja alumisel korrusel elab. Jäime juttu rääkima, too oli nii kena, et kinkis meile abiellumise puhul veinipudeli ja konjakiklaasi, milles punane kunstroos ilutseb.

Jutt läks majale. Sellega on lugu lahtine, Viikingi tädi soovib seda müüa, ema aga, et see säiliks. Vanaisa, kes aasta tagasi suri keelas keelas seda maja kategooriliselt käest lasta. Nüüd creepy osa juurde: üürnik väitis, et vanaisa (ehk siis tema vaim) käib ülakorrusel tihtipeale ringi (sammud alla kuulda) ja et alumise korruse elanik on mitu korda üles läinud ja tal lõpetada palunud. Øudne! Ma ei taha vaime uskuda ja ma keeldun neid uskumast aga kurat, see on hirmus küll.

Eelmise suve hakul, kui vanaisa viimaseid päevi haiglas oli, hoidis ta kramplikult voodiäärest kinni ja korrutas, et ei taha surra. Ta oli 96aastane. Tavaliselt nii vanad inimesed juba ootavad surma, aga tema oli teisest puust. Lisaks korrutas ta oma kahele tütrele, et nood maja maha ei müüks.

Ma arvan, et kui nad selle maja ikkagi maha müüvad, siis vanaisa vaim neid iial rahule ei jäta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s