Bachelorette Party!!!

Rõveda paduka saatel saime taksoga vanalinnas ekseldud. Mulle hämati, et vaja uue rendiapartemendi võtmeile järele minna. Sõit viis üles Toompeale. Taksolt maha saades algas õige maja ja ukse otsimine. Enne veel sai ratastoolis Savka autossetarimine ära nähtud.

Ja kui see õige koht leitud, avas sõsar ukse ja lükkas mu sisse! Mida mu silmad nägid? Kõik mu kallid tüdrukud olid ühe õige kena korteri lille löönud, söögid-koogid-kokteilid meisterdanud ja ise ilutsesid kõige selle keskel! Ma olin täiesti pahviks löödud! No nad olid ikka iga detaili kallal vaeva näinud. Taevas halasta, ma ei oska kirjeldada kui palju see mulle tähendab, et nad minu pärast nii palju ära tegid. Nad on mul ikka maailma parimad ❤️ Aitäh teile, sõbranned!Otsekohe anti mulle roosa kokteilike näppu, roosa seelik ja särgike, millel “Last day single 💋” seisis ning põlvikud selga-jalga ja algas pidu ja pillerkaar!


Järgneva umbes kahe tunni jooksul jõudsime me neiude valmistatud albumit vaadata – kogutud olid sinna parimad kaadrid minust – sekka elulugusid meenutada, irvitada, vannis shampust avada, saunas pildistada, kõike maitsvat süüa, juua-juua-JUUA, grupipildi jäädvustada, ekside nimed õhupallidele kritseldada.. kuni tuli aeg välja minna.

bach

Valmis oli pandud korvike, mille sisu mul maha ärida tuli. Korvis leidus igasugu kraami: krõpsud, kommid, küünelakk suisa. Koheselt meenus, et eksi norrakast kasuisa (kui nii öelda võib) Tallinnas viibib. Lootused olid kõrged, asusime siis minekule, iga jumala inimese, kes vastu tuli, ümbritsesime oma karjaga ja survestasime ostma. Esimesed kunded – paarike Brasiiliast – tuli õige lihtsalt, ind kasvas. Ainult mõni kohalik härra oli tuim.

 

Jõudsime Viru apartementi, kahelt norrakalt sai nende viimnegi sularaha (10eur) endale nuiatud, rõdul selfietatud ja asusime minekule. Viru hotelli ees peatusime pikemalt, keskealised soome paarid nimelt õnnistasid meid ostudega. Tuleb tõdeda, et mu oma neiud olid väga agarad, otsisid pidevalt kliente. Leidsid ka muidugi.bach2

Raha kogusime mingisse piimanõusse, seks ajaks oli sinna juba nii mõndagi kogunenud. Pole teada, kelle käes anum oli, aga miskipärast see maha kukkus. Käpuli sai sente kokku korjatud.

Hessi lähistel püüdsime oma võrku kaks Eesti meest, kes meie kõigi suureks imestuseks minult 20euriga põsemusi lunastas. Üdinisti head muljet temast ikkagi ei jäänud, sest lahkudes viibutas ta minu poole: “Ja sa oled rase juba….” WTF?!?!? 😀

Vastu võeti otsus Patrickusse Caipirinhasid rüüpama minna. Raha oli selle tunnikese jooksul juba ca 110euri kogunenud. Tulus tegevus, ma ütlen, ühel sõbrannal tekkis lausa äriidee tüdrukuteõhtutega seoses 😉 Aga kes meie teele jäi? Viikingi (minu ka 😀 ) korter! Sai teine aknale vilistatud ja kuna V. ja T. tema juures viibisid, kutsusime viimase neist meiega.

Patrickus sai koksiklaaside taga pruudivanne tõotatud. T. oli Eesti hindadest vaimustuses ja ostis tervele laudkonnale shotte. Vartsi tõmbasime minema, ukse ette oli kõige vägevam karja itaalia kutte saatnud, kellest üks samuti abiellumas oli. Sai jälle raha tehtud. Ja kuhu mujale meie tee meid viis kui mitte Emperori. Seal me jõime, tantsisime laudadel, osa kadus suitsuruumi, õde leidis abielumehe, kes iga hinna eest oma staatust varjas. Too sai aga paika pandud, nimelt salgas ta, et tema abielusõrmus just abielusõrmus on. Sõsar mul sellist asja ei salli, haaras tüübi sõrmuse, mille sees muideks kuupäev ilutses, pani enesele sõrme, tegi selfie ja ähvardas FBsse panna 😀 hahahaa, tüüp ajas ikka tagasi: “See on niisama sõrmus! Tõsi ka, et mingi kuupäev seal?” Mees oli inglane. Vist.bach3

Kui Emp ennast ammendama hakkas, liikusime Protesti. Kahjuks polnud seal möll piisav. Siis otsustasin mina, et aitab kah, kell juba 3, homme palju teha vaja, osad läksid tagasi Empi, meie T.ga korterisse. Meie Viikingid on parimad sõbrad, heietasime, kuiiiiiii head mehed meil ikka on 😉

Viiking: “Mul on nii hea meel, et sa mõistlikul ajal koju tulid.” Siis kirjutas ta veel tseremooniateksti ja oligi aeg põhku pugeda.

Ja MUL ON NIIIIIII-NIIIIIIIIIIII HEA MEEL, ET MUL JUST NEED TÜDRUKUD ON!! ARMASTUS

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s