Kolmapäev Eestis

Kell 10:00 istusin kenasti laua taha, kust ma 2h hiljem Meie Logoliste prantsuse maniküüriga lahkusin. Vahepeal rääkisin maniküürijale pooled oma elulood, tema:”Uskumatu, mis elu! Mul suguvõsas kõigil nii igavad elud!” Keset kõike seda kirjutas mulle AM, et jäi lennukist maha..

Ilmataat oli armuline – päike siras taevas kui korterisse tagasi jalutasin. Peagi võtsime takso ja sõitsime lennujaama, sest Viiking, Emu, V. ja T. AM oli endale homseks uue pileti läbi Helsinki sebinud. Peatselt nägime kaabudega tüüpe, kaelustasime kõik läbi, võtsime maxitaxi ja tulime korterisse. Kuna ilm nõnda kaunis oli, kamandasin meid õue. Õde läks oma tavaariga uude korterisse. Näitasime Viikingiga ta parimale sõbrale ja tolle kihlatule vanalinna, mis päädis sellega, et me Dublinisse oma taguotstega maandusime. Hetkeks mõtlesin, et kuidas see sõsarake meid leiab, telfi ega netti tal polnud, aga äkitselt peatus otse Dublini ees takso, kust astus välja ei keegi muu kui mu oma õde. Jälle pidime kiirkorras oma lõuna sisse ajama, sest kell 15 oli kleidiproov.

Kleidilt võeti mõõdud ning lasti mind tulema. Tagasi jõudsime nii, et meie norrakad ikka veel Dublineris õlut libistasid. Tegime pärast ühe jalutustiiru ja läksime laiali. Õhtul saime Ikevaldiga kokku, teel jõudsime ära eksida, sest ma ei mäletanud aadressi täpselt. Igatahes kohale jõudes ja juttu puhudes, tuli välja, et pulmaisa meilt nii viktoriiniküsimuste väljamõtlemist kui võikumaterjali, kirve kui auhindade hankimist ootab. Kust kurat ma keset linna kirve võtan!?! Lahkudes olime Viikingiga pettunud. Tundus, et maksame suure summa aga peame poole teenusest ikka ise tegema.

Sõime õhtust Lidos. Ainult sellepärast, et sealt saab KOHE. Solarisest ostsime midagi head ka kaasa.

Uni tuli kiirelt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s