Esmaspäev Eestis

Ärkasime õega eile enne kukke ja koitu. Viiking, õilis inimhing, viis meid vanaisa vana autoga lennujaama, kust ma meeleheitlikult pulmadeks matti huulepulka ja parfüümi leida üritasin. Esimese sobivat eksemplari ei eksisteerinud, lõhnad seevastu sain. Otsustasin viie mini kasuks:


Tallinna lennujaamast sõitsime 3D  kulmudesse, kuniks mina oma näoraame sain, kosutasid õde ja iss kuskil taitoitu. Pärast läksime rendikorterisse, millega ma rahul EI OLE. Vannitoas peeglituli ei põle, korter on külm aga no mis seal ikka. Maakler pakkus Pikal tänaval teist korterit aga ma ei viitsi munakividel kolida.

Kell neli hakkasin Jenniferi käe all pulmameiki ja -soengut saama. Tegemist oli ülitoreda tüdrukuga, jutt jooksis, tulemusega olin ka väga rahul. Siis saime õega Estonia ees kokku ja läksime poodlema. Šampuseklaase ma ei leidnud, see-eest matt huulepulk ja pulmahommiku hommikumantel on nüüd olemas 😀 viimast ma osta ei plaaninudki, aga sõsar informeeris mind selle vajalikkusest. Tõesti noh, mis ma muidu kandnud olekski?

Üks snapisfie kõigest


Siis läksime Dublineri sööma. Ma olin viimati kell 6:30 hommikul söönud ja meganäljane. Tellisime nii eel- kui pearoad, sõime ennast kooma ja läksime Kaupsi magustoitu ostma. Teel apartementi:

eestis
Øhtud øega jutte rääkides on parimad
est4
Oma øde saadab selliseid snappe inimestele..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s