Täna kaks aastat tagasi..

..istusime me Viikingiga tema ema merevaatega apartemendi hommikusöögilauas Hispaanias. Selja taga oli meie esimene kohting.

 Juba ma teadsin, et sellest kutist saab tähtis tegelane mu elus ja juba me tegime plaane tema Eestisse tulekuks.

Pärast hommikueinet näitas ta mulle mu tulevase ämma elamist ning kuna meid mõlemaid kerge pohm vaevas (pärast viisakat kohtingut nooblis restoranis sattusime me siiski ka baari shotte tegema), pöördusime tagasi voodisse pikutama ja lihtsalt rääkisime. Tunde. Jutt läks lastele, küsisin millal ta neid tahab. Viiking: “Ma olen lasteks valmis, ma lihtsalt pean õige naise leidma.” Ja saate aru, ma olin kergelt solvunud, et ta juba aru ei saanud, et mina see õige olen 😀 Ta tundus mulle juba sel päeval nii minu oma.

Pärastlõunal ajasin kargu alla, Viiking saatis mu bussipeatusesse, ise 10x küsides, et äkki ta tellib mulle takso, mis siis kui ma bussiga ära eksin. Hahha, ma olin selles linnakeses varasemalt 2aastat elanud.

Ma olin niiiiiiiiii armunud! Kui bussilt maha sain, keksisin oma roosa, spetsiaalselt Viikingiga esimeseks kohtinguks ostetud kleidikesega õekese juurde. Paljajalu, kontsakingad näpus, et kiiremini lipata.

Ei ole vist vaja mainida, et paari tunni pärast, kui ma ennast uuesti lille löönud olin, ootas meid ees järgmine kohting, aga sellest mõni teine kord 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s