Mõtteid

Kemplesin eile Emuga, ähvardas teine mulle mitte Oslosse külla tulla. Õigemini tema kemples, ma panin tuima. Hommikul kirjutas ta mulle: “see oli hea, et ma eile sinuga ragistasin, mul polnud teistega tuju peole minna, kolm meist said mingitest shottides jubeda myrgituse, täiesti jalad alt ära.” Midaiganes..

Pulmasalong Pärlis töötavad äärmiselt kärsitud inimesed. Kohapeal maksin ma kleidi eest 500€, aset leidis see 12.veebruaril. Andsin sõna, et kannan Norra arvelt. Ja kandsin. Aga mitte salongi arvele vaid hoopis suurema summa (kasutades juhust) omaenda Eesti kontole, et siis kannan sealt edasi. Hakati mind iga päev meilidega pommitama, et raha ikka üle pole tulnud, võtku ma oma pangaga ühendust. Issand jumal, rahustuge! Kas päike kukub alla kui see raha 2päeva hiljem laekub? Arvate, et ma nii rikas, et maksan 500€ ja lihtsalt jätan kleidi sinna, järele ei lähe ja juurde ka ei maksa??

Ma olen oma uue norra keele kursusega ülimalt rahul. Õpetajat kiidan iseäranis. Ei kasuta tema sõnagi inglise keelt, seletab iga uut norrakeelset sõna nii kaua kuni kõik aru saavad 😀 See omakorda aitab ilusti õige keele lainel püsida.

Leidsin Oslost sõna otseses mõttes koogiparadiisi. Astusin sisse. Tegemist tundus olevat asutusega, mis kõikmõeldavaid torditarvikuid müüb ja kursusi korraldab. Vaatasin seal ringi, hääled peas ütlemas, kui palju asju mul sealt ikka vaja on. Lõpuks väljusin kattemartsipaniga – varsti ju naistepäev&kihlumise aastapäev, üks roosa kook mööda külgi maha ei jookse 😉

Sorry, et pildid Snapikad on

 

Raseduskahtlused vol2. Tulin eile pärast haiguslehte esimest korda tööle. Boss: “Kas Sa oled rase?” 2h hiljem endine kolleeg: “Sa oled kuidagi teistsugune. Kas sa oled rase? Sul nagu mingi aura ümber.” Ärge hirmutage, inimesed! Ma ei taha lastešampat oma pulmas juua ega Hawaiile kettima minna.

Eestlaste suhted sugulastega on nagu nad on. Vähemalt mul tuimad. Oma tädi pulma tulla ei saa. Ega väga ei imesta, aga mis küll nii palju olulisem sündmus olla saab kui pulm? Seda enam, et ma vist ainuke oma põlvkonnas, kes üldse abiellub..

Ämm mul jälle uue mehe leidnud ja tahab tolle pärast kahekuulist suhet meie pulma vedada. Me Viikingiga pole vaimustuses.

Üks päev hakkasin assistendiga (loe: Viikingiga) makroone tegema. No ma pole veel millegi küpsetamisega nii feilinud. Tulemusena seisavab mu köögis hunnik soolaseid ja vale tekstuuriga “makroone”.

Ahjus olid nad veel kenad

Rohkem rääkida pole. Päikest!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s